X
تبلیغات
تازه های تربيت بدني شهرستان اردكان

تازه های تربيت بدني شهرستان اردكان
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
پيوندهای روزانه

نام ونام خانوادگي مربي

روز

ساعت 

رشته تمريني

مكان تمرين

آقاي شاكر

زوج

5-6 عصر

ژيمناستيك

سالن اختصاصي ژيمناستيك

مصطفي رضي زاده

زوج

7-9 شب

كاراته

طبقه فوقاني استخر

جمال بهجتي

زوج

6:30-8 عصر

كاراته

طبقه فوقاني سالن طراوت

كمالي

زوج

6:30-5 عصر

كونگ فو

طبقه فوقاني سالن كوشكنو

محمدرضا افخمي

پنجشنبه ها

10-11 صبح

اسكيت

سالن مهر ولي عصر صدرآباد

آقاي رستمي

پنجشنبه ها

2:30-3:30 عصر

اسكيت

سالن مهر ولي عصر صدرآباد

محمد هاتفي

فرد

6-7:30 عصر

كونگ فو

سالن كوشكنو

محمد هاتفي

زوج

4-5:30 عصر

كونگ فو نونهالان

سالن پورياي ولي

احمد شكراللهي

هرروزه

4:30- 6 عصر

كشتي

سالن هاشمي

آقاي بهجتي

فرد

7:30-9:30 شب

واليبال بزرگسالان

تختي

محمدعلي بهجتي

زوج

 

5- 6:30و6:30-8 عصر

بدمينتون

طراوت

محمدعلي بهجتي

فرد

 

8:30 10 شب

بدمينتون بزرگسالان

طراوت

حسين خليلي

زوج

5-6:30 عصر

تنيس روي ميز

سالن عاصي زاده

موسي ذاكري

فرد

4-6 عصر

تنيس روي ميز

سالن عاصي زاده

آقاي ميرزاده

فرد

7-9 شب

تكواندو

طبقه فوقاني طراوت

آقاي پيري

زوج

5-3:30 عصر

تيراندازي با كمان

ورزشگاه آزادي

جلال پروانه

زوج

7:30-9 شب

واليبال نوجوانان و جوانان

تختي

آقاي پيشوايي

فرد

5-2:30 عصر

واليبال نونهالان

تختي

فرشيد فر

هرروزه

7-9 شب

بدنسازي

باشگاه آرين

آقاي آزاد

هرروزه

5-10 شب

بدنسازي

باشگاه ايرانيان

سعيد بهشتي

هرروزه

7-9 شب

بدنسازي

باشگاه عصر اندام

واحديان

زوج

5-6 عصر

رزمي

عاصي زاده

عابديني

فرد

6-7:30 شب

رزمي

عاصي زاده

پرويز غفورزاده

هرروزه

7:30-9 شب

باستاني

زورخانه رزم آوران

حسين آواره

هرروزه

7:30-9 شب

باستاني

زورخانه شهداي شريف آباد و فرخنده

ثبت نام آموزشي شنا

 

09305468780

آموزش شنا

استخر

استخر

شنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه ، جمعه

5-6 عصر

 

شنا عمومي

استخر

استخر

هر روز

9-10:30 شب

شنا عمومي

استخر

[ چهارشنبه پانزدهم آبان 1392 ] [ 11:52 ] [ ]

نام ونام خانوادگي مربي

روز

ساعت

رشته تمريني

مكان تمرين

فريبا فتاحی

زوج

4-5 عصر

بدنسازی

تختی

فتاحی-كمالي

زوج

2-4:30عصر

والیبال

تختی

مريم شجاعی

زوج

3-4:30عصر

آمادگی جسمانی

طراوت

مهناز بهجتی

فرد

4:30-6 عصر

بدمینتون

طراوت

فرشته دهقانی

پنجشنبه

10-11 صبح

اسکیت

مهر ولی عصرصدرآباد

ملكه کمالی

چهارشنبه

5-6:15

اسکیت

مهر ولی عصرصدرآباد

خانم دهقانی

فرد

4-5

ژیمناستیک

سالن ژیمناستیک مجموعه طراوت

خانم شفيعي

فرد

5-6

ژیمناستیک

سالن ژیمناستیک مجموعه طراوت

مرضيه سهیلی

زوج

3-5 عصر

Jkaکاراته

طبقه فوقانی طراوت

زهره حدادی

فرد

4-5:15 عصر

ایروبیک

طبقه فوقانی سالن طراوت

منيژه دهستانی

فرد

3-5 عصر

Ski کاراته

طبقه فوقانی استخر

اكرم اسدی

فرد

5-6:30 عصر

تکواندو

طبقه فوقانی استخر

مريم روشن

زوج

5-6:30 عصر

ایروبیک

طبقه فوقانی استخر

فرشته دهقاني

زوج

4-5 عصر

ایروبیک

مهر ولی عصرصدرآباد

خانم شاكري

فرد

3:30-5 عصر

ایروبیک

مهر ولی عصرصدرآباد

پيري

فرد

4-5 عصر

تيراندازي با كمان

عاصي زاده

استخر

یکشنبه و چهارشنبه

3:30-4:30 عصر

شناعمومی

استخرطراوت

استخر

یکشنبه و چهارشنبه

5-6 عصر

شناعمومی

استخرطراوت

استخر

جمعه

10:30 -12 صبح

شناعمومی

استخرطراوت

پيري

روزهاي زوج

4-5

تيراندازي با كمان

ورزشگاه آزادي

عاطفه زارعي

يكشنبه و سه شنبه

3-4 عصر

يوگا

طبقه فوقاني طراوت

پروين سعيدي

فرد

5:30-6:30 عصر

كونگ فو

طبقه فوقاني طراوت

خانم حدادی

زوج

7-8 صبح

ایروبیک

سالن شهید کمالی

خانم محمدي

زوج

4-5 عصر

بدنسازي

آرين

خانم خان

فرد

9-10صبح

آمادگی جسمانی

تکیه شوکت

خانم خان

زوج

4-5 عصر

آمادگی جسمانی

تکیه ابوالفضل

خانم غفاری

فرد

2:30-5:30 عصر

کاراته

تکیه ابوالفضل

[ چهارشنبه پانزدهم آبان 1392 ] [ 11:45 ] [ ]
برنامه های ورزشی آموزشی آقایان در اوقات فراغت تابستان 1392 در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ چهارشنبه بیست و دوم خرداد 1392 ] [ 22:54 ] [ ]

برای مشاهده برنامه كلاس های ورزشي بانوان ویژه اوقات فراغت  تابستان 92   ادامه مطلب را ببینید


ادامه مطلب
[ چهارشنبه بیست و دوم خرداد 1392 ] [ 9:31 ] [ ]

برنامه كلاس هاي آموزشي هيئت واليبال اردكان سالن تختي از 26/12/91

 

ايام هفته

ساعت

رده سني

سر مربي

مربي

روزهاي زوج

3 الي 4:45 بعد از ظهر

آزاد

نادر قاضي

خانم كمالي

روزهاي زوج

5 الي 6:30 بعد از ظهر

نونهالان

نادر قاضي

يوسف قاضي

روزهاي زوج

6:30 الي 8:30 شب

جوانان

نادر قاضي

مهدي طالبيان

 

ايام هفته

ساعت

رده سني

سر مربي

مربي

روزهاي فرد

3 الي 4:45 بعد از ظهر

آزاد

نادر قاضي

خانم فتاحي

روزهاي فرد

5 الي 6:30 بعد از ظهر

نوجوانان

نادر قاضي

محمد رضا سالك

روزهاي فرد

6:30 الي 8

نونهالان

نادر قاضي

يوسف قاضي

روزهاي فرد

8 الي 9:30 شب

بزرگسالان

نادر قاضي

محمد رضا بهجتي

[ چهارشنبه هفتم فروردین 1392 ] [ 11:32 ] [ ]
هیئت تنیس روی میز شهرستان اردکان از ابتدای دی ماه کلاس تنیس روی میز بانوان روزهای چهارشنبه ساعت ۳ الی ۴:۳۰ بعد از ظهر در محل سالن رزم آور برگزار می نماید .

همچنین هیئت ورزش های همگانی از ابتدای دی ماه کلاس یوگا بانوان روزهای زوج ساعت ۳ الی ۴ بعد از ظهر در محل سالن طبقه فوقانی طراوت برگزار می نماید .

[ دوشنبه بیست و هفتم آذر 1391 ] [ 13:5 ] [ ]
روز های زوج ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰ بانوان سالن طراوت

روزهای زوج ساعت ۱۷ الی ۱۹:۳۰ آقایان سالن طراوت

[ پنجشنبه سی ام شهریور 1391 ] [ 12:23 ] [ ]

رديف

نام ونام خانوادگي مربي

روز  

ساعت 

رشته تمريني4

مكان تمرين

فرد

زوج

1

اعظم فتاحی

*

 

15-30/14

والیبال

تختی

2

ملكه کمالی

 

*

30/15-14

والیبال

تختی

3

اعظم ناصری

 

*

30/16-30/15

ایروبیک

تختی

4

مريم شجاعی

 

*

30/17-30/16

آمادگی جسمانی

تختی

5

فريبا فتاحی

 

*

30/16-30/15

بدنسازی

تختی

6

فريبا فتاحی

 

*

30/17-30/16

بدنسازی

تختی

7

احترام شفیعی

*

 

30/16-15

عمومی

ژیمناستیک

8

احترام شفیعی

*

 

18-30/16

عمومی

ژیمناستیک

9

مريم امینی

*

 

17-16

مهد کودک

ژیمناستیک

10

مريم امینی

*

 

18-17

مهدکودک

ژیمناستیک

11

اختر فتاحی

 

*

30/10-9

ایروبیک

طبقه فوقانی استخر

12

مرضيه سهیلی

 

*

17-14

Jki کاراته

طبقه فوقانی استخر

13

مريم روشن

 

*

30/18-17

ایروبیک

طبقه فوقانی استخر

14

زهره حدادی

*

 

10-30/8

ایروبیک

طبقه فوقانی استخر

15

منيژه دهستانی

*

 

17-14

Ski کاراته

طبقه فوقانی استخر

16

تمرین تیم

سه شنبه ها

 

30/18-17

Ski کاراته

طبقه فوقانی استخر

17

اسدی

یکشنبه ها و پنج شنبه ها

 

30/18-17

تکواندو

طبقه فوقانی استخر

18

اسدی

سه شنبه ها

 

30/19-30/18

تکواندو

طبقه فوقانی استخر

19

مهناز بهجتی

یکشنبه وسه شنبه ها

 

30/16-30/15

بدمینتون

طراوت

20

ملكه کمالی

پنجشنبه ها

 

30/16-30/15

اسکیت

طراوت

21

خانم خدایی

 

*

18-16

تیراندازی با کمان

شهید کمالی

22

اختر فتاحی

 

*

30/18-17

آمادگی جسمانی

مهر ولی عصرصدرآباد

23

فروغ امين الرعايا

یکشنبه ها

 

30/16-30/15

شناعمومی

استخر

24

منيره ندافي

یکشنبه ها

 

18-17

شناعمومی

استخر

25

فاطمه فاطميه

 

جهارشنبه ها

30/16-30/15

شناعمومی

استخر

26

سمانه طباطبايي

 

چهارشنبه ها

18-17

شناعمومی

استخر

27

خانم موسوي

 

جمعه ها

30/14-30/13

شناعمومی

استخر

28

مينا محمدي

*

 

16-30/17

كيك بوكسينگ

طبقه فوقاني طراوت

29

عاطفه زارعي

*

 

17 - 18

يوگا

سالن شهيد كمالي

30

پروين سعيدي

 

*

16-30/17

كونگ فو

طبقه فوقاني طراوت

31

زهره حدادي

*

 

30/17-19

ايروبيك

طبقه فوقاني طراوت

32

مهتاب عامري

 

*

15-16 

شطرنج

خانه شطرنج

33

فريبا رفيعي

 

 

16-15

فوتسال

عاصي زاده

34

خانم محموديان

 

*

14-15:30

واليبال

سعادت(كوشكنو)

35

مرجان فاضل زاده

 

*

15-16:30

واليبال

مهرولي عصر

 

 

 آقایان

رديف

نام ونام خانوادگي مربي

روز  

ساعت 

رشته تمريني

مكان تمرين

فرد

زوج

1

آقاي اكرم زاده

 

*

16:30-18

ژيمناستيك

سالن اختصاصي ژيمناستيك

2

آقاي نوروزي

 

*

16:30-18

ژيمناستيك

سالن اختصاصي ژيمناستيك

3

بهزاد طالعي

 

*

18-19:30

ژيمناستيك

سالن اختصاصي ژيمناستيك

4

آقاي انتظاريان

 

*

18-19:30

ژيمناستيك

سالن اختصاصي ژيمناستيك

5

آقاي شاكر

*

 

18-20

ژيمناستيك

سالن اختصاصي ژيمناستيك

6

آقاي شفيعي

*

 

18-20

ژيمناستيك

سالن اختصاصي ژيمناستيك

7

محمد هاتفي

*

 

17-20

كونگ فو

سالن  سعادت

8

محمد هاتفي

 

*

16-17:30

كونگ فو

سالن پورياي ولي

9

ارسلان افخمي

*

 

20:30-22

رزمي(جوجيتسو)ودفاع شخصي

سالن رزمي(طبقه فوقاني استخر)

10

حسين شاكر

 

*

19-20:30

نين جوتسو

سالن رزمي

11

احمد عابديني

 

*

17:30-19:30

كيك بوكسينگ

سالن رزمي

12

احمد عابديني

 

*

20-22

كامبت كاراته

سالن رزمي

13

احمد شكراللهي

 

*

18-20

كشتي

سالن هاشمي

14

ابوالفضل كارگر

*

 

18-20

كشتي

سالن هاشمي

15

حسين اكبري

 

*

19-21

كشتي

پورياي ولي

16

ملك افضل محبوبي

*

 

19-21

كشتي

پورياي ولي

17

حسين كمالي

 

*

17-19

كشتي

حسينيه شريف آباد

18

نادر قانعي

*

 

17-19

كشتي

خشك آباد

19

داوود بابايي

 

*

16-18

كشتي

هاشمي

20

مهدي عرب زاده

 

*

19-21

كشتي

پورياي ولي

21

محمدعلي بهجتي

 

*

16-18

بدمينتون

طراوت

22

محمد جواد كمالي

 

*

20:30-22

صخره نوردي

تختي

23

حسين خليلي

 

*

19-20:30

تنيس روي ميز

سالن رزم آور

24

محمدرضا برزگر

 

*

18-20

تيراندازي باكمان

ورزشگاه آزادي

25

محمدرضا برزگر

*

 

18-20

واليبال نشسته

سالن شهيد كمالي

26

ابوالفضل ميرجاني

*

 

16-18

فوتسال

سالن شهيد عاصي زاده

27

جمال شاكر

*

 

16-18

فوتبال

ورزشگاه آزادي

28

نادر قاضي

*

 

20-22

واليبال

سالن تختي

29

محمد روسايي

*

 

18-20

واليبال

سالن تختي

30

مصطفي رضي زاده

 

*

19:30-22

كاراته

طبقه فوقاني استخر

31

جمال بهجتي

*

 

19:30-22

كاراته

طبقه فوقاني سالن سعادت

32

محمدرضا افخمي

 

جمعه ها

9-11

اسكيت

سالن شهيد عاصي زاده

33

پرويز غفورزاده

 

*

20:30-22

باستاني

زورخانه رزم آوران

34

حسين آواره

*

 

20:30-22

باستاني

زورخانه شهداي شريف آباد

35

محمد ميرزاده

*

 

17-18:30

تكواندو

پورياي ولي

36

سيد مهدي رفيعي

*

 

20:30-22

شطرنج

طبقه فوقاني تختي

37

عبدالله مروتي

 

هر روزه

18-19

شنا

استخر

38

سينا پيري

 

هرروزه

21:30-22:30

شنا

استخر

[ شنبه سوم اردیبهشت 1390 ] [ 14:8 ] [ ]
ساعت های کلاس های آموزشی کونگ فو تو آ برادران

 ساعت 17 الی 20 روزهای فرد سالن ورزشی سعادت (کوشکنو) به مربیگری آقای محمد هاتفی

ساعت 16 الی 17:30 روزهای زوج سالن ورزشی پوریای ولی به مربیگری آقای محمد هاتفی


[ شنبه بیستم فروردین 1390 ] [ 13:7 ] [ ]
  مدرسه ورزشهای رزمی ایرانیان در رشته های زیر ثبت نام بعمل می آورد :

نین جوتسو(نینجا) به مربیگری آقای حسین شاکر اردکانی ۰۹۳۵۸۸۶۵۳۶5 روزهای زوج : ۱۹ الی ۲۰:۳۰

جوجیتسو و دفاع شخصی به مربی گری آقای ارسلان افخمی ۰۹۱۳۵۱۳۱۱۶۳ روزهای فرد : ۲۰:۳۰ الی ۲۲

کیک بوکسینگ و کامبت کاراته به مربی گری آقای احمد عابدینی ۰۹۱۳۳۵۵۷۱۱۲ روزهای زوج : ۱۷:۳۰ الی ۱۹ و ۲۰:۳۰ الی ۲۲

کیک بوکسینگ ( ویژه بانوان) به مربی گری خانم محمدی ۰۹۱۳۸۴۹۳۶۲۰ روزهای فرد : ۱۶ الی ۱۷:۳۰

مکان ثبت نام کلاسها:خیابان طالقانی طبقه فوقانی سالن فوتسال طراوت مدرسه ورزشهای رزمی ایرانیان ضمنا هیئت ورزشهای رزمی از مربیانی که رشته ورزشی آنها زیر نظر فدراسیون ورزشهای رزمی میباشد دعوت به همکاری مینماید. تلفن تماس با هیئت ورزشهای رزمی اردکان 03527239008-09135131163

[ شنبه بیستم فروردین 1390 ] [ 12:56 ] [ ]

 

برنامه اوقات فراغت برادران سال 1389

 

نام مربی

رشته ورزشی

ساعت

زوج

فرد

سالن

نام مربی

رشته ورزشی

ساعت

زوج

فرد

سالن

افخمی

اسکیت

5/9 - 8

*

 

تختی

هاتفی

کونگ فو

5/5- 4

*

 

سالن کشتی پوریای ولی

افخمی

اسکیت

11 - 9

 

*

شهید عاصی زاده

هاتفی

کونگ فو

5/7 - 6

 

*

سالن سعادت

نادر قاضی

والیبال

6 - 4

*

*

تختی

هاتفی

کونگ فو

9 5/7

 

*

سالن سعادت

نادر قاضی

والیبال

8 - 6

 

*

تختی

میرزاده

کاراته

8 5/6

 

*

سالن کشتی پوریای ولی

نادر قاضی

والیبال

10 - 8

 

*

تختی

اکبری

کشتی

8 5/6

*

 

پوریای ولی

کافی

ژیمناستیک

ٌ15: 6 - 5

*

 

اختصاصی ژیمناستیک

محبوبی

کشتی

7 - 5

 

*

پوریای ولی

کافی

ژیمناستیک

8 5/6

*

 

اختصاصی ژیمناستیک

کارگر

کشتی

7 - 5

*

 

هاشمی

بهجتی

بدمینتون

5/9 - 8

 

*

طراوت

شکراللهی

کشتی

9 - 7

 

*

هاشمی

برزگر

تیراندازی با کمان

8 - 6

*

 

ورزشگاه آزادی

غفورزاده

باستانی

10 5/8

*

*

زورخانه رزم آوران

احمدیه

فوتبال

5/9 - 8

 

*

ورزشگاه آزادی

آواره

باستانی

10 5/8

*

*

زورخانه شریف آباد

رضی زاده

کاراته

10 5/7

*

 

فوقانی استخر

کمالی و قانعی

کشتی

7 - 5

*

 

حسینیه شریف آباد

خلیلی

تنیس روی میز

5/8 - 7

*

 

رزم آور

رفیعی

شطرنج

10 5/8

 

*

فوقانی تختی

کمالی

صخره نوردی

10 5/8

*

 

تختی

 

 

 

 

 

 

 

 

عمومی

شنا

شنبه دوشنبه سه شنبه پنجشنبه - جمعه

6 5

استخر

عمومی

شنا

همه روزه

5/10 5/9

استخر

 

                                                            

 

 

 

 

 

 

 

برنامه اوقات فراغت خواهران سال 1389

 

نام مربی

رشته ورزشی

ساعت

زوج

فرد

سالن

نام مربی

رشته ورزشی

ساعت

زوج

فرد

سالن

فتاحی

والیبال

12 - 10

*

 

تختی

اسدی

تکواندو

30/11- 10

 

*

فوقانی استخر

کمالی

والیبال

5/9 - 8

 

*

تختی

حدادی

ایروبیک

10 5/8

 

*

فوقانی استخر

رفیع

والیبال

11- 5/9

 

*

تختی

فتاحی

آمادگی جسمانی

5/10 - 9

*

 

فوقانی استخر

فاضل زاده

والیبال

5/12 - 11

 

*

تختی

دهستانی

کاراته

5 - 2

 

*

فوقانی استخر

الروشن

ایروبیک

5 - 4

*

 

تختی

سهیلی

کاراته

5 - 2

*

 

فوقانی استخر

ناصری

ایروبیک

7 - 6

*

 

تختی

بهجتی

بدمینتون

10 5/8

*

 

طراوت

شجاعی

آمادگی جسمانی

6 - 5

*

 

تختی

بهجتی

بدمینتون

5/17- 16

 

*

طراوت

فتاحی

بدنسازی

5 - 4

*

 

تختی

محمودیان

دوچرخه سواری

5/12 - 11

*

 

طراوت

فتاحی

بدنسازی

6 - 5

*

 

تختی

کمالی

اسکیت

11 - 10

 

*

طراوت

شفیعی

بدنسازی

7 - 6

*

 

تختی

فتاحی

آمادگی جسمانی

7 5/5

*

 

مهر ولی عصر

 

ژیمناستیک

5 5/3

 

*

سالن ژیمناستیک

کمالی

اسکیت

5/5 5/4

*

 

مهر ولی عصر

طالبی

ژیمناستیک

5/11- 10

 

*

سالن ژیمناستیک

عامری

شطرنج

12 - 10

پنجشنبه

بالای تختی

حیدری

ژیمناستیک

12 5/10

 

*

سالن ژیمناستیک

رفیع

فوتسال

11 - 9

*

 

سالن عاصی زاده

احمدی

ژیمناستیک

5/10 9

 

*

سالن ژیمناستیک

 

 

 

 

 

 

 

عمومی

شنا

6 5      ----  5/4 5/3

یکشنبه - چهارشنبه

استخر

عمومی

شنا

5/11- 10

جمعه

استخر

 

[ پنجشنبه بیست و هفتم خرداد 1389 ] [ 7:18 ] [ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

  • دانلود فیلم
  • قالب وبلاگ